نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین 1401 تهران، دوپلی کالر

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با تمرکز بر افزایش صادرات تولید داخل از تاریخ 9 لغایت 12 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

 حضور بیش از 260 شرکت در بزرگترین رویداد صنایع رنگ و پوشش صنعتی کشور قطعی شده است. در مهمترین رویداد صنعت رنگ ایران، شرکت های صنایع شیمیایی، صنایع رنگ سازی، تولیدکنندگان انواع چسب، تولیدکنندگان رزین های رنگ و پوشش و صنعت آبکاری حضور داشتند و با توجه به برنامه های اقتصادی کشور از جمله طرح جهش مسکن، خودکفایی تولید در پوشش های صنعتی، برگزاری چنین رویدادی می تواند فرصتی مناسب برای تعامل صنایع مرتبط باشد. بیست و دومین نمایشگاه رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در فضایی به وسعت ۳۵‌هزار متر مربع برگزار گردید.

در این نمایشگاه، شرکت های مرتبط با عنوان نمایشگاه حضور پررنگی داشتند و بازدید کنندگان نمایشگاه از دهها کشور خارجی و صدها شهر داخلی در این مکان حضور یافته بودند. دوپلی کالر به عنوان تنها عرضه کننده اسپری رنگ در این نمایشگاه، بخش زیادی از بازدید کنندگان را به خود جذب کرده بود.
ما در این نمایشگاه، انواع اسپری های رنگ، صنعتی و خودرویی را عرضه کردیم. بیشتر بازدید کنندگان با دیدن سازه غرفه دوپلی کالر، شگفت زده می شدند. سازه ما به شکل یک استوانه بزرگ همانند اسپری بود و انواع رنگ های ما در آن مشاهده میشد. همین امر باعث شده بود تعداد زیادی از بازدید کنندگان خارجی به این غرفه جذب شوند.
نمایشگاه بین الملیی رنگ و رزین 1401 برای ما تجربه بسیار خوبی بود. امیدواریم شما را در نمایشگاه های بعدی ملاقات کنیم. اخبار حضور دوپلی کالر در نمایشگاه های آینده را میتوانید قسمت اخبار وبسایت ما مشاهده کنید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.