شیوه استفاده از اسپری کیلر – کیلر براق دوپلی کالر

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

نحوه استفاده از اسپری کیلر

حتما برای شما پیش آمده است که سطحی را رنگ یا طراحی کرده اید اما میترسید که رنگ آن عوض و یا کثیف شود. اینجاست که اسپری های کیلر به شما کمک می کنند. شاید برای شما سوال شود که کیلر چیست؟

کیلر چیست و چه کاربردی دارد؟

بهتر است در ابتدا به این نکته اشاره کنیم که نام کیلر به اشتباه در میان ما جا افتاده و تلفظ درست تر آن کِلیِر است. کیلر ترکیبی از رزین و الکل است و به عنوان یک پوشش منعطف روی سطوح به کار می رود. ساختار کیلر بسیار سخت و بادوام است و میتواند از سطح زیرین در برابر نور خورشید و آسیب های مکانیکی محافظت کند. کیلر در صنایع بسیار مختلفی استفاده می شود. از خودروسازی و صنایع مرتبط با چوب گرفته تا بوم های نقاشی شده. شما میتوانید کیلر را بر روی انواع سطوح بدون توجه به سطح زیرین استفاده کنید.

انواع اسپری کیلر

کیلر در انواع مختلف و با توجه به کاربرد ها تولید می شود. اما اسپری های کلیر در دو نوع از نظر براقیت تولید می شوند. اسپری کیلر براق و کیلر مات. اما از نظر فرمولاسیون، این اسپری ها به دسته پایه اکرولیک و پایه نیترو تقسیم می شوند. نیترو مقاومت مکانیکی بالاتری نسبت به اکرولیک دارد و به سختی زرد می شود. همچنین زودتر خشک می شود و میتواند برای افراد مصرف کننده حس خوشایندی داشته باشد. از نمونه های این دو، میتوان به اسپری کیلر براق نیترو دوپلی کالر و یا اسپری کلیر براق اکرولیک اشاره کرد.

کیلر پاشی چگونه انجام میگیرد؟

یکی از نکات مهم کیلرپاشی، تمیز کردن سطح زیری است. بهتر است که دور و اطراف جایی که میخواهید کلیر بزنید را با چسب یا روزنامه بپوشانید تا کیلر تنها روی سطح مورد نظر پاشش شود. بهترین زاویه برای اسپری کردن 45 درجه و بهترین فاصله برای این کار بین 20 الی 25 سانتی متر است. دستتان را با سرعت مناسبی روی سطح تکان دهید و اسپری را پاشش کنید تا شره نکند. هرچند اسپری های ما به ویژه کیلر مات دوپلی کالر بسیار کم شره می کنند اما در صورتی که اشتباه از آن استفاده شود میتواند به شرگی منجر شود.

خرید اسپری کیلر

شما میتوانید انواع اسپری های کیلر را از وبسایت دوپلی کالر تهیه کنید. در این اسپری ها، کیلر های مات و براق، نیترو و اکرولیک پیدا میشود و شما میتوانید به نسبت نیاز خود، کیلر را نیز به همراه دیگر محصولات ها به سبد خرید خود اضافه کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.