اسپری رینگ، ماشین خود را به راحتی اسپرت کنید!

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

در سالهای اخیر و با توجه به توسعه بازار ماشین های لوکس و جزئیات اتومبیل ها، محصولاتی مانند اسپری رینگ، اسپری براق کننده لاستیک و اسپری چراغ دودی بسیار محبوب شده اند. در این بلاگ میخواهیم در مورد جدید ترین محصول شرکت دوپلی کالر با عنوان اسپری رنگ رینگ صحبت کنیم.

اسپری رینگ در چهار رنگ مسی، مشکی، نقره ای و طلایی تولید می شود. شما میتوانید این محصول را به راحتی بر روی رینگ خود پاشش کنید. این اسپری برای رینگ های فرسوده، زنگ زده و خراشیده بسیار مناسب است. با توجه به پوششی که این اسپری به سطح میدهد، میتوانید درز ها، خراشیدگی ها و مشکلات رینگ را هم رفع کنید و به خوبی ماشین خود را به سمت اسپرت شدن ببرید. جدا از کیفیت بالای این محصول، استفاده از آن بسیار آسان است. شما میتوانید صرفا با اسپری کردن از فاصله درست و زاویه مناسب، بهترین شکل رنگ رینگ را داشته باشید.

برای استفاده از اسپری رینگ، لازم است رینگ را آماده کنید. بهتر است که آن را از ماشین جدا کرده تا با راحتی کامل عمل رنگ کردن را انجام دهید. بعد از اینکه رینگ را جدا کردید، میتوانید با استفاده از سنباده، رنگ های قدیمی و اکسید را از روی سطح رینگ جدا کنید تا صیقل، صاف و سالم شود. بعد از این کار، میتوانید روی رینگ را با اسپری پرایمر زیرسازی کنید تا رنگ روی آن بهتر بنشیند و مقاومت آن نیز بالاتر رود. بعد از اینکه پرایمر را استفاده کردید، شروع به رنگ آمیزی کنید.

حواستان باشد که از زاویه مناسب اسپری کنید. فاصله دست شما با رینگ نیز بسیار مهم است. سعی کنید با فشار دست مناسب، اسپری را تا 15 سانتی متری نزدیک کنید. پس از آن، میتوانید یک دور برای درز گیری و یکسان سازی رنگ اسپری کنید. بعد از آن اجازه دهید تا به درستی و کامل خشک شود. بعد از خشک شدن رنگ، در صورتی که نیاز دیدید میتوانید بر روی آن لاک یا کیلر استفاده کنید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.